Mycie z Nutką konopii

Autor:

Jakiś czas temu od marki Nutka utrzymałam dwa kosmetyki do mycia z konopią. Trochę czekały na swoją kolej, ale już jakiś czas temu trafiły po prysznic, więc mogę Wam już co nie co o nich napisać 🙂

Łagodząca emulsja do higieny intymnej KONOPIE POLSKIE

Emulsja do higieny intymnej od Nutki zawiera:

  • ekstrakt z konopii- o działaniu regeneracyjnym i nawilżającym
  • łagodne substancje myjące pochodzenia roślinnego
  • kwas mlekowy- reguluje naturalne pH miejsc intymnych
  • panthenol

Ma bardzo kremową formułę. Dobrze się pieni i już nie wielka ilość (jak ziarnko grochu) wystarcza do umycia. Emulsja nie podrażnia, pachnie bardzo delikatnie. Ma bardzo delikatny zapach- co jest dla mnie bardzo istotne zwłaszcza w kosmetykach do higieny intymnej. Używam jej już od prawie 2 miesięcy i ubytek jest naprawdę niewielki. Opakowanie zawiera 222ml, kosztuje ok. 20 zł.

Łagodziący żel pod prysznic i do kąpieli KONOPIE POLSKIE

Żel pod prysznic od Nutki zawiera:

  • ekstrakt z konopii
  • łagodne substancje myjące pochodzenia roślinnego

Żel ma nieco mocniejszy zapach niż emulsja, jednak nie jest mocno przytłaczający. Pachnie świeżo i subtelnie. Powiem szczerze, bardzo zaskoczyło mnie działanie żelu, ponieważ rewelacyjnie łagodził na skórze zmiany alergiczne spowodowane kontaktem z detergentami. Już od jakiegoś czasu staram się zminimalizować korzystanie z maści sterydowych. Podczas ponad 2 miesięcy korzystania z żelu od Nutki chyba tylko raz musiałam ratować się maścią od lekarza. Nie spodziewałam się tak spektakularnego efektu naprawy i regeneracji skóry! Wielkie WOW!! Opakowanie zawiera 400ml, kosztuje ok.20 zł.

Obydwa kosmetyki od Nutka, są idealne po prysznic, ponieważ maja pompkę, przez co dozujemy tyle produktu ile trzeba nawet z mokrymi rękami 🙂 Kosmetyki nie zawierają SLES, SLS, barwników, mydła, parabenów, nie są testowane na zwierzętach.

Na blogu możecie poczytać też o innych fajnych kosmetykach do kąpieli:

0
Brak tagów 0