Perfekcyjnie gładka skóra z peelingami od Bare Care

Autor:

Bare Care to marka jaką poznałam kilka miesięcy temu przy okazji spotkania organizowanego przeze mnie i Olę 🙂 Uwielbiam peelingi kawowe, więc z radością przyjęłam pod swój dach dwa nowe o zapachu kokosa oraz czekolady.

Jak się sprawdziły i czy warto po nie sięgnąć?

Peeling Bare Care cechuje proste opakowanie. Bardzo podoba mi się sposób w jaki za pomocą grafik mamy opisany cały skład kosmetyku- nie trzeba kończyć chemii molekularnej, żeby wiedzieć co znajdziemy w środku! Brawo Bare Care, genialny pomysł!

Składy kosmetyków są proste: znajdziemy w nich, kawę- która jest bazą peelingu, sól, cukier trzcinowy, olejki: m.in. arganowy, avocado, kokosowy. Nic skomplikowanego, ale dobry kosmetyk wcale nie musi być naszpikowany cudami, żeby cuda robić 🙂

Peeling Bare Care, robi to co lubię najbardziej. Ściera, zdrapuje, destruuje martwy naskórek! Uwielbiam to uczucie kiedy drobiny kawy przyjemnie drapią moja skórę, pobudzając tym samym krążenie, oczyszczają skórę i przygotowują ją na kolejne etapy pielęgnacji. To chyba jedna z moich ulubionych form peelingu. Po wykonaniu masażu całego ciała skóra jest jedwabiście gładka.

Jak dla mnie peeling tego typu to numer 1 w pielęgnacji. Śmiało mogę go polecić osobom które:

  • lubią mocne ścieranie
  • marzą o gładkiej skórze, chcą pozbyć się wrastających włosów np. po  depilacji woskiem
  • osobom walczącym z cellulitem- kofeina zawarta w kawie, bardzo szybko przenika w głąb naszej skóry, zaczyna stymulować proces lipolizy- czyli rozkładu tłuszczu do kwasów tłuszczowych.

Prócz tego masaż jaki wykonujemy, w połączeniu z kofeiną poprawia przepływ chłonki w naczyniach limfatycznych praz poprawia krążenie krwi. Oczywiście, jak w przypadku każdego kosmetyku, aby zabieg był skuteczny, ważna jest regularność. Warto też wspomagać skórę innymi preparatami jeśli chcemy jeszcze skuteczniej walczyć ze „skórką pomarańczową „:)

Warto dodać, że aromaty zawarte w kosmetykach, nie są zbyt mocne. Najbardziej wyczuwany jest zapach kawy, uzupełniają go zapachy kokosa w jednym peelingu a czekolady w drugim.

Mogę je Wam polecić z czystym sumieniem, wiem że się nie zwiedziecie 🙂 peelingi możecie kupić na stronie Bare Care lub w różnych drogeriach kosmetycznych 🙂

0
Brak tagów 0