Spotkanie z marką Dermacol

Autor:

Już ponad dwa tygodnie minęły od czasu mojego wyjazdu do Krakowa. Co odwiedziłam, możecie zobaczyć na zapisanym story na Instagramie. Głównym celem mojej podróży, było jednak spotkanie zorganizowane przez markę Dermacol– jego kulisy również możecie podejrzeć w zapisanym Story! Gdy otrzymałam telefon od Pani Lucyny, wiedziałam, że muszę tam być! Jeśli jesteście ciekawi co się działo i z kim miałam okazję się spotkać, zapraszam Was do dalszej części postu.

Stara Zajezdnia by Da Silva

Spotkałyśmy się o godzinie 13.00 w restauracji Da Silva w sercu Krakowskiego Kazimierza. Spotkanie rozpoczęła Pani Lucyna, opowiadając nam o historii firmy oraz kierunkach rozwoju. Miałyśmy okazję dowiedzieć się jak szeroki asortyment ma firma oraz wypróbować niektóre z kosmetyków. Był czas na zjedzenie przepysznych torcików, które pełniły również funkcję wizytówek 🙂 Nie tylko ładne a do tego jeszcze bardzo smaczne!

Pokaz makijażu

Kolejnym punktem programu był pokaz makijażu wykonany kosmetykami marki Dermacol. Modelką była prześliczna Aleksandra, która możecie znać z bloga Rozalia Fashion. Malowała ją oczywiście nasza zdolna Diana <3

Dianka w akcji 🙂

 

Wiedziałyście, że marka Dermacol ma w swoim asortymencie również pędzle? 🙂

 

Przed i po 🙂

Jedzenie i ploteczki

Po pokazie makijażu, miałyśmy czas na pogaduchy i obiad. Jedzenie było przepyszne! Z chęcią wrócę do tej restauracji przy okazji wizyty w Krakowie 🙂 Na spotkaniu były dwie super kobietki które już znam i uwielbiam: Dianka z Dajanalogist i Paulinka z Beautiful Duty <3 Niesamowicie cieszę się, że spotkanie dało mi też możliwość poznania nowych, mega zdolnych dziewczyn: Paulinę z Not too serious blog, Aleksandrę z Aleksandra Rutana, Sylwię z Thugaal, Justynę z Blankita, Kasię z Kasia Koniakowska, Anię z Anjak Makeup, Anię z AnnaPoint, Agatę z Pink Lipstick  oraz Asię z Riki tiki kosmetiki.

Czas zleciał bardzo szybko i już trzeba się było zbierać do domu. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się w tak niesamowitym towarzystwie 🙂 Bardzo dziękuję też Pani Lucynie i marce Dermacol za zaproszenie! Było mi bardzo miło być Waszym gościem!

Od lewej: Paulina, Pani Lucyna, Aleksandra, Dianka i ja 🙂

Jeśli ciekawią Was kosmetyki marki Dermacol, możecie o nich poczytać u mnie na blogu:

0
Brak tagów 0