Victoria Vynn- moje odkrycie 2019 roku!

Autor:

Jak widzieliście na Instagramie we wrześniu 2019 roku wzięłam udział w konferencji Influencers About Beauty zorganizowanej przez BLOGmedia. W ramach wydarzenia odbywał się pokaz marki Victoria Vynn. Słyszałam o marce wiele dobrego, ale jak do tej pory nie miałam okazji korzystać z ich lakierów. Od września wiele się zmieniło i zdecydowanie uważam Victoria Vynn za moje odkrycie roku 2019!

Przygotowanie paznokci i bazy

VV ma dla nas kilka różnych baz i preparatów poprawiających przyczepność lakierów. Ja skupię się na tych, które miałam okazję przetestować:

GELPOLISH TAPE BOND- aplikujemy go na odtłuszczony paznokieć, zaraz przed bazą. Jest do dla mnie coś mniej więcej jak primer bezkwasowy z bonusem. 😀 Po aplikacji produktu na paznokieć, tworzy na nim nieco lepką warstwę, która działa na zasadzie dwustronnej taśmy klejącej. Sprawia, że baza lepiej trzyma się naturalnej płytki. Produkt jest naprawdę bardzo skuteczny i zmniejszył praktycznie do zera ilość zapowietrzeń na paznokciach!! Dla mnie HIT!!!
MEGA BASE- twardsza gęstsza wersja klasycznej bazy hybrydowej. Bardzo trwała. Idealna jeśli chcemy wzmocnić płytkę a nie koniecznie mocno ją nadbudowywać.
BOOST BASE (nie ma jej na zdjęciach)- podkręcona wersja bazy utwardzającej- zawiera w sobie wapń, witaminy oraz włókna poliamidowe (Fiber Glass). Ma za zadanie odżywić paznokcie oraz je wzmocnić. W Idealnie trzyma się u Pań z problematyczną i osłabioną płytką paznokciową- zwłaszcza w połączeniu z Tape Bond.

Konsystencja lakierów kolorowych

Lakiery VV mają dwie różne formuły, tak żeby każdy z nas mógł wybrać to co bardziej mu pasuje:

PURE CREAMY HYBRID- lakiery bardziej gęste, kremowe, mocno napigmentowane, mają nieco krótszy pędzelek. Lakiery z serii Pure nie wymagają do rozpuszczenia ich acetonu.

SALON GELPOLISH- mają nieco rzadszą formułę, dłuższy pędzelek a do tego bardzo mocną pigmentację. Rozpuszczają się tak jak każde hybrydy- w acetonie.


Lakiery zarówno w pierwszej jak i drugiej formule, niemal idealnie kryją po pierwszej warstwie. Ale moim zdaniem i jedne i drugie wymagają nieco dłuższego czasu utwardzania w lampie 48w- myślę, że 45-60 sekund to taki optymalny czas. Mam różne kolory- zarówno ciemne i jasne. Z żadnymi nie miałam do tej pory absolutnie żadnych problemów.

Topy bez warstwy dyspersyjnej:

TOP GLASS– świetny top. Chyba jedyny top bez dyspersji, który polubiłam na maxa. Ma fajną konsystencję, jest średniogęsty, nie spływa, pieknie błyszczy przez cały okres noszenia paznokci.
TOP MATT– ten ananasek, to chyba jedyny produkt z VV, który uważam za średni. Mat, jaki nim uzyskujemy jak dla mnie jest bardziej satyną. Chyba jest to jedyny produkt, po który nie sięgnę po raz kolejny.

Możecie też spojrzeć na starsze posty o lakierach hybrydowych:

HYBRYDOWE LOVE 1:  KILK

HYBRYDOWE LOVE 2: KILK 

HYBRYDOWE LOVE 3: KLIK

PORADY HYBRYDOWE: KILK 

0
Brak tagów 0