Hybrydowe Love 3! Przegląd kilku marek: Vasco Nails, Kinetcs, X-hybrid, Gelish, Chiodo PRO

Autor:

Hej hej!

Dzisiaj mam dla Was kolejny przegląd kilku marek hybryd! Dzisiaj na tapecie produkty Vasco Nails, Kinetics, X-hybrid, Gelish, ChiodoPRO 🙂 W moje ręce co chwilę wpadają nowe hybrydy- do poprzednio opisanych, linki znajdziecie na końcu posta 🙂

Hybrydy Bling oraz Indigo a do tego efekt Syrenki

GELISH

Baza– jedna z moich ukochanych baz do hybrydy. Potrafi trzymać się bez zarzutu nawet do 10 tygodni. Jestem jej wierna już od 3 lat. Warta każdej wydanej na nią złotówki.
Kolory– odmaczają się idealnie. Jednak mam zastrzeżenia co do utwardzania się kolorów. Przy mojej naprawdę mocnej lampie, minimalnie grubsza warstwa potrafi się zmarszczyć. Nie są moim numerem jeden.
Top– dość rzadki. Dobrze się rozprowadza, ładnie błyszczy na poczatku, ale niestety dość szybko się matuje. Taki średniaczek, moim zdaniem nie warty swojej ceny.

KINETICS

Bazy i topu nie miałam okazji testować.
Kolory– są idealne! Pięknie kryją przy dwóch warstwach. po 3-4 tygodniach są w idealnym stanie. ładnie się utwardzają- 30sek w LED 48W. Jedyny problem, to lubią się chwilę dłużej poodmaczać. Warte zakupu. Prócz tego bardzo fajny wygląd opakowań 🙂 Mam wielką ochotę na kolejne kolory tej firmy!

VASCO NAILS:

Pełną recenzję znajdziecie tutaj: KLIK
Zdania nie zmieniam, bardzo fajne hybrydy z bardzo, bardzo dobrą pigmentacją!! Rzadko się zdarza, aby hybrydy miały tak dobry pigment!

X-hybrid od Dobrarada.com

Pełną recenzję znajdziecie tutaj: KLIK
Lubię je zwłaszcza za znaczne skrócenie czasu pracy! Minusem są ograniczenia jeśli chodzi o pyłki i brokaty, jeśli nie posiadamy topu lub innego produktu. Idealne dla zapracowanych 🙂

ChiodoPRO:
Bazy i topu jeszcze nie miałam okazji testować.
Kolory: Jestem pod ich dużym wrażeniem. Ładnie się rozprowadzają, mają pędzelek, który super się układa na paznokciu, dzięki czemu możemy ładnie dojechać do skórek 🙂 Nawet neonowe kolory ładnie kryją przy dwóch warstwach, bez białego podkładu. Do utwardzenia wystarczy 30 sekund, w lampie 48W.

 

Hybrydy Vasco Nails

 

Hybrydy Vasco Nails

 

Hybryda Indigo oraz NeoNails

 

Hybrydy Indigo oraz sugar Effect

 

Fiolet od Bling oraz róż i efekt kopciuszka od Indigo

 

Neonowy róż od Neonails oraz pyłek neonowy od Indigo

 

Biel Estetiq, Mięta Bling a do tego Pixel Emerald od Indigo 🙂

Jeśli spodobał Wam się ten wpis, zajrzyjcie koniecznie tutaj:
HYBRYDOWE LOVE 1: 
KILK

HYBRYDOWE LOVE 2: KILK 

PORADY HYBRYDOWE: KILK 

0
Brak tagów 0