Elisium Nails: nowa letnia kolekcja

Autor:

Elisium Nails to marka, która dość nie dawno wkroczyła na polski rynek hybryd. Co ich wyróżnia? Z pewnością piękne opakowania, które zachwyciły mnie już po otwarciu paczki! Dzisiaj pokarzę Wam 5 pastelowych kolorów z najnowszej, letniej kolekcji! Pod koniec znajdziecie też pierwsze wrażenie na temat lakierów!

130 My first cadillac

Odcień chyba najtrudniejszy do opisania- pastelowo-żółta baza z opalizującymi miętowymi drobinkami. Bardzo wakacyjny odcień idealny do opalenizny. Ładnie kryje już przy dwóch warstwach.

137 Billie’s Moonwalk

Kolor bardzo subtelnej lawendy. Balansujący na granicy- złamanej bieli, szarości i zimnego fioletu.

139 Banana!

Chyba jeden z najbardziej popularnych latem kolorów: bananowy! Idealny do letniej opalenizny 🙂 latem takie odcienie już od kilku sezonów są chętnie wybierane przez moje klientki!

142 Hands Up!

Kolejny wakacyjny ulubieniec! Piękna pastelowa mięta w dość chłodnym odcieniu!

145 Velvet Parisian

Najbardziej uniwersalny z kolorów jakie do mnie trafiły: pastelowy, delikatny róż. Pasuje zarówno do wakacyjnej stylizacji ale z powodzeniem widziała bym go również w ślubnym manicure czy od po prostu do pracy 🙂 Warto go mieć u siebie!

Jakie są moje pierwsze wrażenia?

Prócz tego, że nieustannie zachwycam się uroczymi opakowaniami i uroczymi oznaczeniami buteleczek ( zobaczycie je na zdjęciach poniżej), muszę przyznać że lakiery dobrze się zapowiadają. Malując po wzorniku, lakiery dobrze pokrywały, nie smużyły- a to częsty grzech kolorów pastelowych. Poniżej na zdjęciu widzicie kolory po dwóch cienkich warstwach.  Mają też fajnie przycięty pędzelek pozwalający na precyzyjne malowanie. Czekają mnie teraz testy na paznokciach. Spodziewajcie się fotek stylizacji paznokci z lakierami na moim IG 🙂 Praktycznie każdy z kolorów jaki do mnie trafił, jest też dobra bazą do wszelakich pyłków takich jak np. Efekt Syrenki- pyłki na pastelach prezentuje się najlepiej!

Dajcie koniecznie znać w komentarzach jaki kolor z najnowszej kolekcji przypadł Wam do gustu i czy miałyście kiedyś styczność z hybrydami od Elisium 🙂 jestem bardzo ciekawa Waszych opinii!

Jeśli interesuje Was temat hybryd, odwiedźcie koniecznie posty:

Porady hybrydowe

Hybrydowe Love 1

Hybrydowe Love 2

Hybrydowe Love 3

0
Brak tagów 0