Pędzle Jessup z Alieexpres- czy warto je kupić?

Autor:

Pędzle do makijażu- jeśli ktoś chodź raz spróbował pracy pędzlami z niechęcią wróci do pacynek. Każdy z nas szuka dla siebie najlepszych pędzli, a tych nigdy dość 🙂 sama mam już pewnie w okolicach 300,  a może nawet i więcej. Ciągle też kupuję coś nowego. Ostatnio w moje łapki wpadł śliczny zestaw pędzli od Jessup! Jeśli jesteście ciekawi jak sprawują się pędzle z Aliexpress, chodźcie poczytać!


W zestawie znajduje się 15 pędzli. Każdy z nich posiada solidny trzonek, pomalowany czarną farbą z drobinkami. Oprawa metalowa ma kolor różowego złota- taki sam jak napisów na trzonkach. Wyglądają super!
W zestawie znajdują się pędzle do makijażu oczu z poniższymi oznaczeniami:

142 Concealer buffer
221 Soft crease
222 All over shader
223 Petit eye blender
226 Smudger
227 Soft definer
228 Crease
230 Pencil
231 Petit crease
233 Cream shader
234 Luxe smoky shader
237 Detail shader
312 Detail liner
317 Wing liner
322 Brow line 

Pędzle są wykonane bardzo starannie. Nie mamy odstających włosków. Samo włosie- które w zależności od pędzla- jest włosiem syntetycznym lub mieszanką włosia syntetycznego i naturalnego, jest miękkie. Pędzle nie drapią. Pranie tez nie wyrządziło pędzlom żadnej szkody. Zestaw idealnie nadaje się do zrobienia pełnego makijażu oka. Każdy z nich przyszedł zapakowany w folię, która chroniła przed ew odkształceniami podczas transportu.

 

 

Poniżej macie zbliżenia kilku pędzelków:

 

 

 

 

 

 

Podsumowując: zestaw kosztował ok. 45-50 zł. Więc to bardzo dobra cena jak za zestaw 15 szt pędzli. Jakość wykonania oraz włosie jest naprawdę świetne. Pędzle są miękki, wygodnie się nimi pracuje. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością tego zestawu! Jeśli zastanawiacie się nad czymś na początek swojej przygody z makijażem lub chcecie wzbogacić swoją kolekcję to bardzo Wam je polecam! Nie zawiedziecie się z pewnością! Możecie je kupić i obejrzeć tutaj: KLIK
Uściski:*

Sylv

0
Brak tagów 0