Mój pierwszy SOB: zagłębiamy tajniki profesjonalnej pielęgnacji twarzy

Autor:

Secrets of Beauty, to kultowe spotkania organizowane przez Michała Twoje Źródło Urody. Pod koniec lutego miałam okazję uczestniczyć w nim po raz pierwszy! 🙂 Spotkaliśmy się w Poznańskim centrum szkoleniowym B&M Profesional aby zagłębić się z tajniki pielęgnacji profesjonalnej marek takich jak Guinot, Rhea oraz Phytomer.

Guinot

Marka ma swoje korzenie we Francji. Bardzo podoba mi się podejście, że kosmetyki są „przepisywane na receptę” po dokonaniu wywiadu z klientem oraz ocenie stanu skóry. Kosmetyczka to taki doktor skóry. Mega podoba mi się to podejście! <3 i mogę się pod nim podpisać w 100%!! 🙂
Firma Guinot ma we Francji 1800 salonów firmowych, a ich kosmetyki produkowane są w standardzie farmaceutycznym. W zabiegach marki wykorzystywany jest prąd galwaniczny. Mieliśmy również okazję zobaczyć jak wygląda zabieg marki oraz jakie przynosi efekty. Ewelina, poddała się zabiegowi i muszę przyznać, że efekty były zachwycające! Buzia była napięta, złagodzona, bardzo świetlista. Efekty były powalające! <3

Głowice z prądem galwanicznym

Rhea

Była kolejną prezentowaną marką. Tym razem firma wywodząca się z Włoch. Rhea, bazuje na mnogości roślinnych ekstraktów i wyciągów. Niektóre z kosmetyków możemy nawet zjeść. 🙂 Tym razem naszym modelem został Rafał CharlieNose 🙂 z tego co widziałam na Insta był bardzo zadowolony z efektów zabiegu! 🙂 Bardzo podobało mi się podejście do zabiegów, ponieważ nawet zabiegi na twarzy, rozpoczynają się od masażu pleców, który relaksuje, zdejmuje stres i napięcie. Mieliśmy okazję poznać, powąchać większość kosmetyków. Podoba mi się bardzo opcja kremu bazowego, który możemy podkręcić sobie kroplami dopasowanymi do naszej skóry! W ten sam sposób możemy uzyskać krem BB- dodając do kremu krople pigmentów!

Maska algowa na zakończenie zabiegu marki Rhea

Phytomer

Ostatnią prezentowaną na spotkaniu marką był Phytomer. Firma również ma swoje korzenie we Francji. Marka, bazuje na składnikach aktywnych pozyskiwanych z morza. Oligomer opatentowany przez markę jest koncentratem wody morskiej z obniżoną zawartością sodu. Prócz tego w składnikach aktywnych kosmetyków znajdziemy wyselekcjonowane algi, rośliny i zioła ze zrównoważonych, ekologicznych upraw. W przypadku Phytomer, naszą modelką była Ania Kolorowy Kraj. Tu również zabieg zaczął się od masażu pleców, oraz aplikacji na plecach błotnej maski. Zabiegi Phytomer to uczta dla skóry oraz dla nosa, ponieważ zapachy kosmetyków są cudowne!!

Ania poddaje się zabiegowi marki Phytomer

Spotkanie z cudownymi ludźmi! 🙂

Prócz tego, że dzięki SOB miałam okazję poznać 3 świetne marki profesjonale (myślę, że ze jakiś czas możecie spodziewać się recenzji kilku kosmetyków, których możecie z powodzeniem używać do pielęgnacji w domu). Spotkanie zorganizowane przez Michała, to również okazja, żeby spotkać super ludzi! Miałam okazję poznać kilka nowych fajnych osób, oraz spotkać super ludzi których już znam! <3 Kto gościł na spotkaniu w Poznaniu?

Michał Twoje Źródło Urody
Ania Kolorowy Kraj
Ewelina Evelyn’s Shades of red
Rafał CharlieNose.pl
Paulina Czarszka
Madzia Mazgoo
Inga BlackLiner
Patrycja interendo.pl
Ola Wroobela
Aleksandra HejItsAlexK

Pełne skupienie 😀
Biere wszystkie 😀

Dzięki tak świetnej ekipie czas zleciał niesamowicie szybko! Totalnie nie dziwi mnie, że poprzednie Secrets of Beauty były imprezami dwudniowymi! 🙂 Z tak fajną ekipą jeden dzień zlatuje zdecydowanie za szybko! Bardzo dziękuję Michałowi za organizację i zaproszenie! 🙂 To był naprawdę świetnie spędzony czas i dużo wiedzy z zakresu kosmetyki profesjonalnej! 🙂 A Was za jakiś czas zapraszam na posty o kilku produktach, które miałam okazję poznać na spotkaniu!

Zdjęcia dzięki uprzejmości Mazgolci oraz Przemysława Nowobilskiego! Bardzo Wam dziękuję za możliwość wrzucenia zdjęć 🙂 <3

0
Brak tagów 0