WAX PILOMAX: idealny zestaw do blondu!

Autor:

Hej!

Dzisiaj postanowiłam pokazać Wam zestaw, który pokochałam całym sercem. Wax Pilomax na Meet Beauty idealnie trafił w potrzeby moich włosów!

Pierwszą częścią zestawu do pielęgnacji był szampon głęboko oczyszczający z pantenolem i aloesem. Używałam go przeważnie dwa razy w tygodniu, aby dobrze oczyścić włosy. W pierwszym etapie myłam włosem zwykłym szamponem, później dopiero Waxowym cudeńkiem.

Pierwszą rzeczą jaka poczułam był bardzo fajny melonowy zapach. Szampon dość przyjemnie się pieni, nawet mała ilość wystarczy aby dobrze umyć długie włosy.

Na skutek mycia rozchylają się łuski włosa, da się to wyczuć pod placami ponieważ włosy robią się szorstkie i tępe.

Za go pokochałam? Po pierwsze za zapach, po drugie za to co robi z moimi włosami! Po jego użyciu włosy są ULTRA świeże i czyste. Od razu stają się bardziej puszyste. W sumie można powiedzieć, że czuć, że są czyste! 😀 z pewnością sięgnę po niego po raz kolejny.

Cena ok. 18 zl

Maska do włosów farbowanych na kolory jasne z keratyną i rumianem rzymskim.

Posiada formułę gęstego masełka. Mała ilość wystarczy aby nałożyć na całe włosy. Nie ma jakiegoś zdecydowanego zapachu. Przecudownie wygładza włosy, po jej użyciu stają się miękkie i przyjemne!

Mimo tego, że w przeciągu ostatnich 9 miesięcy miałam na włosach zarówno ombre, pasemka jak i całe włosy w kolorach tęczy moje włosy wyglądają dobrze! Nie mam wątpliwości, że to zasługa maski z Wax, ponieważ to ostatnio jedyna pielęgnacja włosów jaką stosuję (oczywiście nie licząc wcierek).
Powiem szczerze, że chyba nie miałam jeszcze tak dobrzej maski do włosów!

Cena: ok. 20zł

Cóż mogę Wam rzec: polecam serdecznie!!!

Sylv

0
Brak tagów 0