Lovely St.Tropez & RIO!

Autor:

Hej słońca 🙂

Dzisiaj mam dla Was kolejne nowości od Lovely!

Miałam poczekać z tym postem, ale jestem tymi lakierami tak zachwycona, że nie mogłam już dłużej wytrzymać! 😀

Chodzi mi o dwa nowe lakiery: pierwszy z kolekcji St.Tropez a drugi z kolekcji RIO!

Lakier z kolekcji St.Tropez charakteryzuje się jedwabnym/satynowym wykończeniem! Lakier z kolekcji RIO ma wykończenie brokatowe!  Obydwa zamknięte są w charakterystyczne dla marki Lovely buteleczki. W środku znajdziemy dość duży pędzelek.

.Lakiery dobrze nakładają się na pazurki. Lakieru St.Tropez nałożyłam dwie warstwy, ale doskonale pokrywa już po jednej. Lakieru RIO użyłam jako topu- ale myślę, że samodzielnie również by się sprawdził.

Czas na to co najbardziej (poza wyglądem oczywiście) mnie zachwyciło: trwałość! Pomalowałam pazurki w czwartek wieczorem. Zmyłam w poniedziałek wieczorem, gdy były jeszcze w całkiem niezłym stanie, pojawiły się jedynie delikatne odpryski na jednym bardziej miękkim paznokciu (ehhhh…. ciągle kuruję moje pazurki po zimie w tipsach). A wiec mamy co najmniej 4 dni trwałości idealnej, ale warto zaznaczyć że podczas tych 4 dni umyłam okna w całym moim domu + w sklepie mamy+ generalne porządki w całym domu. I byłam szczerze zaskoczona, że po takiej ilości detergentów nic się nie działo z lakierem ( a nie używam rękawiczek).

A na koniec słówko o zmywaniu: lakier satynowy zmywa się bez żadnego wysiłku. Lakier brokatowy- jak to brokat, nieco gorzej 😉

Z czystym sercem POLECAM!!! 🙂 Póki co z całej paczki, to chyba moje dwa ulubione lakiery! Ale jeszcze kilka przede mną więc zobaczymy co będzie dalej 😀

Buziaki :*

Sylv

0
Brak tagów 0