REMEMBER ME: jakie wpisy z tego roku polecam Wam w szczególności

Autor:

Listopad to czas podsumowań. Myślimy powoli o tym jaki był obecny rok, co chcieli byśmy zmienić w nadchodzącym. W tym wpisie chciałam przypomnieć Wam wg. mnie moje najfajniejsze wpisy roku 2018:

Zaczęłam na grubo 😀

Pierwszy wpis w tym roku, poświęciłam mojemu odchudzaniu. Wiele z osób zaczęło widzieć różnicę, więc trzeba było wyjaśnić co i jak. Ten wpis ciągle jest bardzo chętnie odwiedzany 🙂 jeśli nie widzieliście, koniecznie musicie nadrobić!

Czerwonousta

Z lutego mega polecam Wam wpis o 16h pomadce od Dermacol. Genialny produkt, którego mam już 5 innych kolorów! Warto przeczytać i warto kupić! Uważam, że te pomadki są zbyt mało docenione!

Gramy w zielone i we fioletowe

Maska z Planeta Organica zawładnęła moim serduchem na maxa! O niej oraz o masce do włosów Anwen mogliście czytać u mnie w marcu 🙂 Warto zajrzeć też do posta z kwietnia, o fioletowym szamponie do blondu. To jeden z pewniaków do jakich wracam i do tej pory zastanawiam się, czemu dopiero w tym roku o nim napisałam?

 

Makijażowy świat Sylvii stał się Czerwonoustą

Maj, to przełom w moim blogowania. Ponieważ Makijażowy świat Sylvii przeszedł do historii. Od maja, możecie czytać posty na obecnej stronie: czerwonousta.pl 🙂 Jak to tego doszło, przeczytacie w relacji z Meet Beauty.

 

Lody, lody, lody!

W czerwcu polecałam Wam moje ulubione lodziarnie, gdzie lody to lody, a nie jakieś tam popierdółki 😀 Niby listopad, a ja już tęsknię za tym smakiem!

Fokus na usta

Z pewnością już wiecie, że bardzo cenię sobie trwałe szminki. W lipcu, napisałam post o Maybelline Super Stay Matte Ink, jeśli jakimś cudem go nie widzieliście, koniecznie musicie sprawdzić, czy są takie super jak wszyscy chwalą!

Spotkanie w Krakowie

Z sierpniowych postów, niesamowicie miło wrócić mi do tego z relacją ze spotkania z marką Dermacol. Cudowni ludzie, niesamowite dziewczyny, piękna pogoda i dobre jedzenie. Czego chcieć więcej?

Buty i piękne zdjęcia

Z tego postu jestem niesamowicie dumna. Ponieważ muszę pochwalić mojego małżonka, za cudowne zdjęcia jakie zrobił 😀 Do tego jeszcze ładne buty i piękne Tureckie krajobrazy. Czego chcieć więcej?

Wpis powstał w ramach cyklu Wspaniały Rok 🙂 jeśli jesteście ciekawi innych wpisów z tematu REMEMBER ME, zajrzyjcie do innych uczestników akcji:

Czarszka evelyn’s shades of red rozmyślania yasminelli Heyitsalexk dobrulbloguje kolorowy kraj MAZGOO Blonde Bangs Made by Gigi Kerli – Kinga Kerth Arsenic Niewyparzona pudernica Zakochana w kolorkach Twoje Źródło Urody Interendo Codzienność nasza  Esy floresy fantasmagorie w blasku Marzeń pasja rodzi profesjonalizm Domatores  Ekstrawagancka

0
Brak tagów 0