SHARE WEEK 2018: co czytam najczęściej? Moje polecenia

Autor:

Dzisiaj będzie post nietypowy, ponieważ nigdy wcześniej nie brałam udziału w Share Week 🙂 Doszłam jednak do wniosku, że będąc w blogosferze od prawie pięciu lat, warto pokazać Wam blogi na które zaglądam najczęściej 🙂 Tematyka w sumie podobna, bo kręcimy się w okolicach urody 🙂 nie mniej jednak każda z polecanych przeze mnie osób pisze inaczej.

 http://niewyparzonapudernica.pl

Z Wiolą znamy się już od jakiegoś czasu. Bardzo ją cenię jako człowieka 🙂 Na wiele rzeczy mamy takie same poglądy. Często jej posty są jak wyciągnięte z mojej głowy, więc nawet pokłócić się nie ma o co!  U Wioli możecie poczytać o życiu, a kosmetyki są tylko dodatkiem do całości 🙂 Jako że Pudi jest nie banalna, pisze również nie banalnie 🙂 Nie mniej jednak nie można jej odmówić trzeźwego spojrzenia na świat i ludzi! Normalna swojska babka! Ij lov ju Pudi :*

 

http://mazgoo.pl

Madzię też znam od właściwie początków mojego blogowania. Nie znam osoby z bardziej niebanalnej urodzie: bo przecież nie każdy zna osobiście Królewnę Śnieżkę prawda? Prywatnie jest bardzo ciepłą i kochaną osobą, z którą można konie kraść. Prócz tego Madziunia to człowiek tytan. Łączy pracę w służbie zdrowia razem z blogowaniem: bardzo szanuję <3 Bloguje nie na odwal- jej posty są bardzo merytoryczne. Fajnie łączy tematykę bjuti, z postami o blogowaniu, poradami 🙂 jej testy są bardzo przystępne, dobrze się je czyta. Wpadnijcie na jej bloga! Z pewnością zostaniecie na dłużej!

http://www.curlymadeleine.pl/

Madzię wypatrzyłam przy zeszłorocznej edycji Meet Beauty 🙂 Szukałam fajnych blogów o włosach 🙂 Od razu zakochałam się w jej lokach! Aż ciężko uwierzyć, że to 100% natury 😀 Niestety na imprezie zabrakło mi jaj, żeby zagadać do Madzi i poznać ją osobiście, ale w tym roku nadrobimy.
U Madzi, poczytacie o świadomej pielęgnacji loków. Co zrobić, żeby z puszystej szczotki wyczarować piękne i zdefiniowane loki! Duża dawka profesjonalnej wiedzy, która poprawiła stan też moich, falowanych włosów 🙂 Mam wrażenie, że Magda o włosach kręconych wie więcej niż nie jeden fryzjer 😀
Znacie blogi dziewczyn? Jeśli nie, to bardzo polecam i zapraszam! 🙂 myślę, że zostaniecie z nimi na dłużej, tak jak ja!
Uściski!
Sylv
0
Brak tagów 0