Renifery, niedźwiedzie polarne i blogerki: czyli spotkanie blogowe w Białymstoku :)

Autor:

Dzień dobry w grudniu!

Nie wiem z czym Wam kojarzy się Białystok. My niby mamy do niego blisko, jednak czasem śmieszkujemy, że w białym stoku to renifery i niedźwiedzie polarne po ulicach chodzą. Tym razem jednak będąc w Białymstoku, nie spotkałam zimowych zwierzaków, a inne blogerki 😀 Dzięki zaproszeniu Michaliny z bloga Brylantina oraz Asi z bloga Nienałtowska Blog miałam możliwość poznać kilka super kobiet i jednego zacnego młodziana 😀 ale o tym za chwilę!

2 grudnia wyruszyliśmy w podróż do Białegostoku 🙂 Spotkanie rozpoczęło się o 11.30 w restauracji Głodny Wilk. Fajna i klimatyczna knajpka z dobrym jedzeniem i pyszną kawą.
Na miejscu przywitałam się z organizatorkami i pozostałymi dziewczynami. Na początku, żeby poznać się lepiej, bo nie każdy znał każdego, każda z nas powiedziała coś o sobie, o pasjach, pracy, zwierzakach. Był czas na kawę i coś na ząb.

Parę chwil po 13 pojawiła się zorganizowana przez dziewczyny niespodzianka 🙂 Odwiedziła nas Agnieszka z bloga  https://wwwlosy.pl/  z Mateuszem 🙂 Generalnie powiem Wam, że jestem Agnieszką zachwycona! Mega pozytywna i zakręcona osoba! Oboje podzielili się z nami wiedzą, swoim doświadczeniem. Był czas na rozmowy o włosach, pracy, blogach, na wymianę doświadczeń!

Agnieszka, Mateusz- dzięki, że byliście! 

Oczywiście przy okazji spotkania, udało nam się nazbierać trochę fantów na rzecz Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego im. Ireny Białówny w Białymstoku 🙂

W spotkaniu uczestniczyły:
Michalina: brylantina.blogspot.com  Organizatorka
Asia: nienaltowskablog.pl – Organizatorka
Marta: marciik.pl
Bożena: mama-trojki.pl
Natalia: elfnaczi.pl

Piękne organizatorki!

W torbach jakie dostałyśmy od dziewczyn po spotkaniu znalazłyśmy:

LiqPharm obdarowało nas serum do twarzy
Od Agnieszki otrzymałyśmy wcierkę do włosów, już nie mogę się doczekać pierwszego użycia 😀

Spotkanie uważam, za bardzo udane! Fajnie, że udało mi się poznać nowe osoby, które mają tą samą pasję! Mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja się spotkać w podobnym gronie!

Uściski dziewczyny!!
Sylv

P.S. Część zdjęć jest mejd baj Asia, dzięki za możliwość udostępnienia!

0
Brak tagów 0